Комерція ЖК “Британіка” м. Ірпінь

$36 500
Тип об'єкту: Комерційна
Площа (M 2)
70

Опис

Продається комерційне приміщення 70 мкм, яке знаходяться за адресою м.Ірпінь, вул. Полтавська 31Н в ЖК «Британіка», комплекс повністю заселений.

Приміщення було спроектовано і побудовано за дизайнерським проектом з урахуванням всього необхідного для продуктового минимаркета. Приміщення велике без колон, є кабінет, комора, санвузол, кімната для персоналу. Можливо його так-же використовувати під салон краси, розвиваючий центр для дітей, фітнес центр.

У приміщеннях зроблений якісний, дорогий ремонт! Стіни – венеціанська штукатурка, потолкі- декоративна решітка, на підлозі дорога хустки. Проведена електрика, забезпечено водопостачання, система вентиляції, пожежна сигналізація, каналізація – СОЛОЛІФТ.

Поруч через простінок перебувати приміщення 40 м кв, яке так само продається! У приміщеннях зроблений якісний, дорогий ремонт в стилі Лофт. Стелі гіпсокартон, на підлозі дорога плитка. Проведена електрика, забезпечено водопостачання, система вентиляції, пожежна сигналізація, каналізація – СОЛОЛІФТ.

Можливо об’єднати два приміщення, як для комерційної діяльності, так і для перепланування під квартиру.
Телефонуйте прямо зараз, організуємо вам перегляд в будь-який зручний для вас час!

Зв'яжіться з агентом

Руслан Бочанцев

Спеціаліст з нерухомості. Керівник відділу вторинного ринку
Спеціалізація: Оренда, купівля та продаж квартир, дуплексів, таунхаусів, земельних ділянок, комерційних приміщень