Коментарів немає

На чому не можна економити в будівництві. Про фундамент

Чи знаєте Ви на чому категорично заборонено економити в будівництві? Думаю більшість здогадалась одразу. В першу чергу це фундамент, і друге – дах.

Сьогодні поговоримо про фундамент. Чому те, чого навіть не видно, так важливо? Ще в древні часи всім в Біблії говориться про важливість міцного фундамента, хто будує свій дім на камені, тобто міцний фундамент, того будинок вистоїть будь-які буревії, шторми, коли ж будує людина на піску, тобто без фундамента, або не міцний фундамент, то від найменшої грози будинок впаде. Як і в старі часи так і тепер нічого не змінилось, фундамент це основа! Правильне і грамотне закладення фундаменту забезпечить міцність будівлі і воно довго служитиме людям.

Хорошим вважається високий фундамент, також на будівництво фундаменту витрати складають від 12 до 30% загальної вартості побудованого будинку (без внутрішніх робіт). Що стосується матеріалів, які потрібні для нашої основи, це не обов`язково найдорожчі матеріали, але вони повинні бути якісними, і навряд чи найдешевші будуть мати достатню якість. Поганий фундамент рано чи пізно призводить до тріщин в будинку, перекосу, поганого відчиненя дверей, тріснувші віконні рами, причиною цих наслідків може виявитись: не врахування складу грунту, використання невідповідних, неякісних матеріалів, допуск перекосу в розмірі, вирито недостатню або ж неоднакову глибину, а також не виконане або погано зроблене армування при укладанні бетону.
Перед початком будівництва та укладанням фундаменту важливо знати геологічні проби:
– на якому грунті будується;
– глибина промерзання грунту;
– рівень ґрунтових вод.

Будуйте свій дім на міцному фундаменті! Це те, на чому не можна економити!
Миру Вам і добра!

Коментарі (0)