Коментарів немає

Топ найдорожчих і найдешевших міст

Вивчаючи ціни на новобудови в містах України можна вивести середню ціну на двокімнатну квартиру 60 квадратів в центральних областях країни.

Отже, почнемо з самого дорогого житла. Тут відзначимо 3 міста в яких квартира буде найдорожчою:

  1. Не важко здогадатися, що на першому місці, звичайно, буде центр Києва, тут квартира обійдеться близько 1,8 млн. гривень, якщо ж дивитися на квартиру десь на околиці міста, то там буде коштувати майже в 2 рази дешевше, приблизно 950 тис. гривень.
  2. Друге місце в рейтингу, займає центр Львова, тут квартира буде коштувати приблизно 1,6 млн. гривень. Якщо ж дивитися квартиру десь подалі від центру, то сума складе 550 тис. гривень, а це майже в 3 рази менше.
  3. І завершують рейтинг центральні новобудови міста Одеса, тут ціна на квартиру в районі 1,4 млн. гривень, а ось на околиці міста ціна вже буде близько 700 тис. гривень.

Що ж стосується самого доступного житла, також визначаємо топ 3 найдешевших міст України:

  1. Перше місце займає місто Луцьк, ціна на квартиру в центрі міста буде коштувати близько 690 тис. гривень, а ось на околиці міста Ви заплатите близько 460 тис. гривень.
  2. Друге місце займає місто Черкаси, квартира в центрі коштує близько 660 тис. гривень, а вже на околиці міста 440 тис. гривень.
  3. І найдешевшої квартира буде в місті Кропивницький, тут вона буде коштувати близько 600 тис. гривень і це при тому, що в місті тільки будують один житловий комплекс.

З вище викладеного, висновок такий, Київ є найдорожче місто нашої країни за рівнем цінової політики житла, так як в мегаполісі зростає населення, і як наслідок новобудови мають свою популярність, а ось Кропивницький на останній сходинці рейтингу, так як тільки один житловий комплекс будується в місті. Але, все ж все ще попереду і можливо років через 10 це місто не буде займати останній рядок рейтингу, і підніметься набагато вище.

Коментарі (0)