Коментарів немає

З Днем Вишиванки!

Вітаємо з важливим українським святом, Днем Вишиванки! У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати і розвивати!!Нехай це свято зітре кордони й об’єднує українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!

Коментарів немає

Молодь нам довіряє!

Під  час придбання квартири чи будинку  головними споживачами  є молоді сім’ї уже з дітьми та сім’ї які скоро будуть батьками .  І ми знаємо, що це вимагає від нас прийняти їх пріоритетні вимоги до житла: дитячі майданчики, дитячий сад і школа, доступність до транспорту, доступність продуктів харчування та аптек, торговельні та розважальні заклади …

Ми  приділяємо увагу усім вашим вимогам щодо житла Вашої мрії: зручні планування, панорамні вікна, цегляні стіни, ліфти в кожному під’їзді, індивідуальне опалення … Наші спеціалісти  зосередять  всі свої сили і ресурси на цьому завданні, тому будьте впевнені, агенція нерухомості  Ареал  допоможе знайти те що ви шукаєте!

Телефонуйте нам уже зараз і станьте ближчими на крок до своєї мрії!

Агенція нерухомості Ареал

+38(067)547-13-28

 

Коментарів немає

Весна – час змін! Час діяти…

Весна – час змін, нових зустрічей і приємних знайомств.  Від спостереження за тим, як оживає природа, оновлюється кожна клітинка організму, в душі відчувається якесь незрозуміле єднання з природою і відчуття нескінченного щастя.  Вона приходить якось зовсім раптово, це навіть не завжди залежить від числа і дня тижня на календарі, це можна тільки відчути.  Це не порівняти ні з чим – по тілу проходить дрібна приємна дрож, охоплює відчуття якоїсь незрозумілої радості, очікування чогось нового, зародження якихось солодких відчуттів.

Пора-пора, а що пора?  Пора будувати плани, мріяти, пора прибрати у себе в голові погані думки.  Так-так, в голові, це дуже важлива частина прибирання!  Потрібно зрозуміти, чого ти хочеш і що тобі потрібно, прибрати всі непотрібні негативні думки і лінь і почати діяти.  Якщо хтось хоче в кінці року отримати хороші результат, то навесні пора докласти зусиль до досягнення своїх цілей.  Навесні пора спробувати себе в якійсь новій справі.  А ще навесні пора просто радіти життю!

Агенція нерухомості Ареал з новими силами готова до пошуків житла Вашої мрії будь це будинок, квартира, будинок, дуплекс, земельну ділянку або Вам потрібна допомога в пошуку комерційного приміщення – наша команда фахівців завжди готова знайти саме те що Ви шукайте.  Наш професіоналізм і вашу довіру нам – це крок до досягнення Вашої мрії!

Коментарів немає

Оподаткування операцій. Податки при операціях купівлі-продажу нерухомого майна

Укладаючи угоди купівлі-продажу нерухомого майна, фізичні особи сплачують такі види податків і обов’язкових платежів:

державне мито або плату за вчинення нотаріальних дій ,збір на обов’язкове пенсійне страхування

Розглянемо кожен з видів зазначених податків більш детально.

Ціна об’єкта нерухомості визначається за згодою сторін, однак, вона не повинна бути нижчою від його балансової вартості, зазначеної в довідці-характеристиці БТІ.

При оформленні угоди купівлі-продажу нерухомості у приватного нотаріуса сплачується плата за вчинення нотаріальних дій, розмір якої не може бути нижче розміру державного мита.

Деяким категоріям громадян законодавець надає пільги по сплаті державного мита.

Відповідно до статті 4  Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від сплати державного мита звільняються наступні категорії громадян:

 •  інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти і прирівняні до них у встановленому порядку особи;
 •  інваліди 1 та 2 групи;
 •  громадяни, віднесені до першої та другої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

Звертаємо Вашу увагу, що зазначені категорії громадян звільняються від сплати саме державного мита, а не плати за нотаріальні послуги.  Тому, реалізувати своє право на пільгу Ви зможете тільки в разі оформлення угоди купівлі-продажу у державного нотаріуса.

 

Збір на обов’язкове пенсійне страхування відповідно до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» сплачується покупцем нерухомості в розмірі 1% від вартості нерухомості, зазначеної в договорі купівлі-продажу нерухомості.

У випадках покупки нерухомості за договорами, дарування або довічного утримання збір на обов’язкове пенсійне страхування не сплачується.

Продаючи свою нерухомість, продавець отримує дохід в розмірі вартості такого майна.  Закономірно виникає питання: чи підлягає сума отриманого доходу продавцем – фізичною особою оподаткуванню?

Перший  продаж протягом року будинку, квартири або кімнати (включаючи землю під таким об’єктом нерухомості, або присадибну ділянку) продавець сплачує податок в розмірі 1% від вартості майна, якщо загальна площа будинку, квартири або кімнати не перевищує 100 кв.м  .  .

При продажу зазначених об’єктів загальною площею понад 100 кв.м.  з частини доходу, пропорційної зайвому метражу, продавець сплачує податок в розмірі 5%, тобто, додатково до сплачуваного за 100 кв.м .;

Другій і більше протягом року продажу будинку, квартири, кімнати (включаючи землю під ними, присадибна ділянка) або при продажу інших об’єктів нерухомості (нр, дачних будиночків, гаражів, незавершеного будівництва) дохід продавця оподатковується в розмірі 5% від вартості такої  продажу.

При цьому, якщо здійснюється перша в році продаж будинку, квартири або кімнати (включаючи землю під ними або присадибну ділянку), то зазначена база оподаткування до того ж ще і зменшується на 10% за кожен рік володіння нерухомістю, починаючи з другого.  Однак же, сума податку не може бути менше мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня року в якому відбувається відчуження зазначених об’єктів нерухомості …

У всіх зазначених випадках продажу нерухомості, отриманої у власність після 01.01.2004р., При обчисленні доходу від продажу використовується договірна вартість, але не нижче оціночної вартості, розрахованої уповноваженим державним органом.

Під витратами на придбання об’єкта нерухомості – договірна вартість, зазначена в нотаріально засвідченому договорі купівлі-продажу, який підтверджує право власності продавця на такий об’єкт.

Податковим агентом при нарахуванні зазначених доходів, є нотаріус:

 •  який посвідчує відповідний договір;
 •  надає послуги по здійсненню розрахунків.

При цьому податок утримується нотаріусом за процедурою, аналогічною утримання та сплати держмита.  Закон так само передбачає можливість і самостійної сплати податку сторонами до нотаріального оформлення угоди.

Порядок справляння податку на доходи від продажу нерухомості в 2004 році законодавцем чітко не регламентований.

Відповідно до роз’яснень податкових органів, податок на доходи, отримані від продажу нерухомості, не буде утримуватися з громадян, які здійснюють такий продаж одноразово протягом року.

Якщо продаж нерухомості буде здійснюватися громадянами не один раз, то вона підпаде під ознаки підприємницької діяльності, і відповідно під порядок оподаткування, передбачений для утримання податків від даного виду діяльності.

Коментарів немає

Навіщо ріелтору платити комісію?

Багато людей, які хочуть купить квартиру в передмісті і не тільки, задаються питаннями пов’язаними з придбанням нерухомості, а особливо як можна купити квартиру чи будинок  і на цьому заощадити?

Купити квартиру або ж іншу нерухомість можна самостійно без допомоги посередників, але тоді Вам треба бути в цьому професіоналом і знати всі тонкощі процедури придбання нерухомості.

Найкраще звернутися за допомогою до досвідченого ріелтора, завдяки якому Ви зможете заощадити час, який Ви витратите на пошуки пропозицій про продаж нерухомості в газетах, журналах і на інтернет ресурсах.  Все це він зробить за Вас, а Ви будете вже самі вибирати варто дивитися конкретну квартиру чи ні.

Також якщо ви будете користуватися послугами агентства нерухомості, то Ви зможете позбутися і від рутинної роботи, так як при покупці квартири у вас можуть виникнути проблеми.

При покупці квартири Вам необхідно добре знати місцевість, особливості оформлення документів при покупці, особливо різних планувань, а також юридичні тонкощі оформлення документів.  Але так як не кожен знає всі тонкощі, правила і особливості оформлення і самої процедури покупки квартири, то досвідчений ріелтор зробить все за Вас.

Ріелтор при завищеній ціні на квартиру завжди зможе влаштувати торги і знизити вартість квартири, а в крайньому випадку, навіть зможе пожертвувати частиною своїх комісійних для того щоб Ви взяли саме ту квартиру, яку Ви вибрали.  Але це відбувається тільки в тих випадках, коли ріелтор є відданим своїй роботі.  На даний момент дуже мало ріелторів поступаються зі своїх комісійних, але все таки таке іноді трапляється, а це значить що вам дуже пощастило.

При продажу нерухомості Вам теж варто звернеться до ріелтора за допомогою.  Крім того, що перераховано вище Ви ще й позбудетеся від непотрібних дзвінків, так як якщо ви будете розміщувати свої оголошення, то вас завалять дзвінками (не варто забувати, що дуже багато людей можуть дзвонити в будь-який час доби).  А при зверненні в агентство нерухомості на всі дзвінки відповідатиме ріелтор.

Також ріелтор, який добре розбирається в ситуації на ринку нерухомості зможе адекватно скласти вартість вашої квартири (деякі продавці квартир ставлять ціни на квартири “тому що вони так хочуть і їм потрібна саме ця сума”, тільки потім дивуються чому немає дзвінків. Наприклад якщо реальна вартість  квартири 60 тис. вони можуть виставити її за 75 тис.)

У підсумку ми маємо наступне: якщо ми наймаємо ріелтора для продажу нерухомості, то з нас необхідна тільки квартира, а ріелтор уже складе ціну, розмістить рекламу, буде відповідати на всі дзвінки, допоможе оформити документи і довідки, знайде покупця і допоможе провести операцію купівлі  продажу, а якщо буде необхідно, то допоможе Вам знайти квартиру взамін.

Дуже багато хто задається питанням за що покупець повинен платити ріелтору?

Ріелтор отримує комісію за свою роботу.  За вище перерахованим дій, які здійснює ріелтор можна зробити висновок, що все-таки їм є за що отримувати комісію з покупця нерухомості.

Але не варто забувати, що завжди варто звертатися в перевірене агентство нерухомості.

Агенство нерухомості Ареал- ми цінуємо час наших клієнтів і намагаємося підбирати найоптимальніші для їх запиту об’єкти. Нашою головною метою є задоволений клієнт, який вирішив свою проблему завдяки нашій співпраці.

Коментарів немає

Як правильно вибрати агентство нерухомості ?

Як правильно обрати агентство нерухомості ?
Як і яке агентство нерухомості вибрати – цим питанням задається кожен, хто вперше зіткнувся з проблемою купівлі, продажу, обміну, розселення або оренди нерухомості. В мережі Інтернет і різних ЗМІ можна зустріти чимало статей, присвячених цій темі, однак, в цілому вони малопридатні в керуванні для продавців або покупців нерухомості. Ось класичний список рекомендацій по вибору ріелторського агентства, який може бути застосований до будь-якої компанії в цілому, безвідносно до сфери її діяльності:
1. Строк присутності компанії на ринку нерухомості;
2. Реклама;
3. Наявність «членського квитка» в галузевих об’єднаннях і асоціаціях;

4. Нагороди, премії, почесні знаки, сертифікати …. І це справедливо, адже якщо ріелторська фірма довго працює на ринку нерухомості, у неї є відповідний досвід.
Наші фахівці з радість допоможуть Вам знайти, оцінити об’єкти Вашої нерухомості і провести переговори щодо купівлі, продажу, оренди або здачі в оренду будь-якого об’єкта нерухомого майна. Крім цього, ми завжди раді допомогти Вам словом чи ділом в питаннях оформлення і переоформлення документів.
Зробіть перший крок до покупки житла з агентством нерухомості Ареал.
Ми пропонуємо для Вас оренду, купівлю та продаж квартир, будинків, таунхаусів, дуплексів,земельні ділянки та к омерційні приміщеня. Великий вибір нерухомості в регіоні. 

Коментарів немає

Знайти роботу в Києві- купити житло в Ірпені?!

Сучасний Київ, притягує до себе як магніт людей різних соціальних верств з усіх куточків України, не через пам’ятників архітектури і музеїв, але через нових можливостей навчання у ВУЗі, реалізувати себе в роботі або почати свою власну справу.  Практично для всіх приїжджих, проживання в місті на Дніпрі задоволення дороге, і практичним рішенням для житлового питання є округи біля Києва.

Які ж факти вказують на те, що купити квартиру в передмісті Києва сьогодні набагато вигідніше і зручніше, ніж в столиці?

 •  По-перше Нерухомість в Ірпені, за ціною, значно дешевше столичної, що дозволяє вам вибрати квартиру побільше, а на решту грошей зробити якісний ремонт.  Що в наш час відіграє найважливішу роль в атмосфері того місця, куди ви будете повертатися щовечора.
 •  По друге Ірпінь швидко розвивається місто.  В якому велика кількість парків і хороша інфраструктура.  Подбайте про своїх дітей, яким буде не далеко ходити в садок, а в майбутньому в школу.  А провести вихідні сім’єю або з друзями в затишних парках розкіш, яку в Києві вже давно складно відшукати.
 •  По-третє багато агентств нерухомості і будівельні компанії дають своїм клієнтам довгострокові розстрочки, хороші знижки і можливість придбати квартиру в кредит.

Останній пункт, але не за значенням: зручна дорожня розв’язка, за допомогою якої легко потрапити в Київ, і швидко дістатися на роботу чи навчання.  Тим самим заощаджуючи пристойну суму грошей, і власний час.  Електрички і велика кількість автобусів курсують до столиці кожні 5-7 хвилин.  Часом в Ірпінь швидше і зручніше дістатися, ніж у віддалений район Києва.

Думаючи про покупку квартири, дуже важливо дізнатися про репутації компанії, почитати відгуки покупців, дізнатися про якість будівництва і тільки тоді вкласти свої гроші.  Саме в цьому ми можемо вам допомогти, що б покупка була для вас радісною подією, а не обернулася неприємностями.

За більш детальною інформацією  звертайтеся  до нас,а агентство нерухомості Ареал, і ви зрозумієте наскільки різноманітний вибір нерухомості в Ірпені, на будь-який смак і гаманець.

Коментарів немає

Навіщо потрібен ріелтор при оренді чи купівлі квартири?

Чистота угоди!
Перед тим, як підписати договір про купівлю-продаж, вам необхідно упевнитися в тому, що в документації немає жодних нюансів, які можуть зробити його недійсним. Це завдання необхідно довірити тільки професіоналам, через те, що ризики занадто великі.
Покупець майна не уявляє, на що необхідно звернути увагу в документації і угоді в цілому. На жаль в наш час дуже багато шахраїв, які захочуть скористатися такою безпечністю, тому вам необхідно перестрахуватися.

Безпека розрахунків!
Проведення операцій з майном – дорогий процес, і тому додаткова гарантія на цьому етапі не завадить. Вся процедура розрахунків – від внесення авансової суми до отримання ключів і документів на квартиру має ряд небезпек як для покупця, так і для продавця. Уникнути їх допоможуть професіонали, які супроводжують угоду – ріелтори.

Скільки коштують послуги ріелтора при оренді квартири!
В основному послуги ріелтора коштують від 3% до 5% від угоди за свої послуги. Проте слід враховувати, що розрахунок послуг ріелтора має суто індивідуальний характер. Наприклад, комісія ріелтора при оренді офісу в перерахунку вартості враховує велику кількість факторів – від обсягів нерухомості до складності проведення операції.

Обов’язки ріелтора при оренді!
У кожного ріелтора є обов’язки, які визначають його рівень. Основним завданням ріелтора є пошук клієнтів і ведення переговорів з ними. Так комунікативна функція ляже на посередника, вам не доведеться витрачати на це сили та час. Також ріелтор зобов’язаний надавати вам допомогу у вирішенні питань, що стосуються нерухомості, а також консультувати.

Професійний ріелтор завжди розповість про переваги та недоліки угоди, яку ви плануєте зробити, але ні в якому разі не буде нав’язувати свою позицію. Також ріелтор зобов’язаний супроводжувати вас на всіх зустрічах, які стосуються питань нерухомості. І безпосередньо укладати угоди та піклуватися про те, щоб ви були задоволені проведенням операції.
В укладанні угод, пов’язаних з нерухомістю, багато підводних каменів. Якщо ви не впевнені в своїх силах, для уникнення неприємностей вам варто звернутися за допомогою до фахівців.

Коментарів немає

Мода на нерухомість

Незважаючи на те, що населення нашої країни зростає, люди все більше і більше стали переїжджати в невеликі міста, де немає хаосу, багато свіжого повітря, парки, ліси. Одним з таких, досить цікавих, міст є Ірпінь. Приїхавши сюди Ви однозначно зможете знайти квартиру на свій смак. У цьому місті досить багато різних будівель: будинки 17-19 століття з великою площею і високими стелями, будинки радянських часів – так звані «хрущовки», «сталінки» і інші. І як в будь-якому, активно розвивається місті, Ви звичайно ж знайдете новобудови, які користуються все більшим попитом.
Детальніше

Коментарів немає

Топ найдорожчих і найдешевших міст

Вивчаючи ціни на новобудови в містах України можна вивести середню ціну на двокімнатну квартиру 60 квадратів в центральних областях країни.

Отже, почнемо з самого дорогого житла. Тут відзначимо 3 міста в яких квартира буде найдорожчою:

 1. Не важко здогадатися, що на першому місці, звичайно, буде центр Києва, тут квартира обійдеться близько 1,8 млн. гривень, якщо ж дивитися на квартиру десь на околиці міста, то там буде коштувати майже в 2 рази дешевше, приблизно 950 тис. гривень.
 2. Друге місце в рейтингу, займає центр Львова, тут квартира буде коштувати приблизно 1,6 млн. гривень. Якщо ж дивитися квартиру десь подалі від центру, то сума складе 550 тис. гривень, а це майже в 3 рази менше.
 3. І завершують рейтинг центральні новобудови міста Одеса, тут ціна на квартиру в районі 1,4 млн. гривень, а ось на околиці міста ціна вже буде близько 700 тис. гривень.

Що ж стосується самого доступного житла, також визначаємо топ 3 найдешевших міст України:

 1. Перше місце займає місто Луцьк, ціна на квартиру в центрі міста буде коштувати близько 690 тис. гривень, а ось на околиці міста Ви заплатите близько 460 тис. гривень.
 2. Друге місце займає місто Черкаси, квартира в центрі коштує близько 660 тис. гривень, а вже на околиці міста 440 тис. гривень.
 3. І найдешевшої квартира буде в місті Кропивницький, тут вона буде коштувати близько 600 тис. гривень і це при тому, що в місті тільки будують один житловий комплекс.

З вище викладеного, висновок такий, Київ є найдорожче місто нашої країни за рівнем цінової політики житла, так як в мегаполісі зростає населення, і як наслідок новобудови мають свою популярність, а ось Кропивницький на останній сходинці рейтингу, так як тільки один житловий комплекс будується в місті. Але, все ж все ще попереду і можливо років через 10 це місто не буде займати останній рядок рейтингу, і підніметься набагато вище.