Коментарів немає

Як правильно вибрати агентство нерухомості ?

Як правильно обрати агентство нерухомості ?
Як і яке агентство нерухомості вибрати – цим питанням задається кожен, хто вперше зіткнувся з проблемою купівлі, продажу, обміну, розселення або оренди нерухомості. В мережі Інтернет і різних ЗМІ можна зустріти чимало статей, присвячених цій темі, однак, в цілому вони малопридатні в керуванні для продавців або покупців нерухомості. Ось класичний список рекомендацій по вибору ріелторського агентства, який може бути застосований до будь-якої компанії в цілому, безвідносно до сфери її діяльності:
1. Строк присутності компанії на ринку нерухомості;
2. Реклама;
3. Наявність «членського квитка» в галузевих об’єднаннях і асоціаціях;

4. Нагороди, премії, почесні знаки, сертифікати …. І це справедливо, адже якщо ріелторська фірма довго працює на ринку нерухомості, у неї є відповідний досвід.
Наші фахівці з радість допоможуть Вам знайти, оцінити об’єкти Вашої нерухомості і провести переговори щодо купівлі, продажу, оренди або здачі в оренду будь-якого об’єкта нерухомого майна. Крім цього, ми завжди раді допомогти Вам словом чи ділом в питаннях оформлення і переоформлення документів.
Зробіть перший крок до покупки житла з агентством нерухомості Ареал.
Ми пропонуємо для Вас оренду, купівлю та продаж квартир, будинків, таунхаусів, дуплексів,земельні ділянки та к омерційні приміщеня. Великий вибір нерухомості в регіоні. 

Коментарі (0)